Expositie 'Laakse Portretten' in Galerij Tramtunnel

18 March 2022, 12:33 uur
Den Haag & Regio
mainImage
Robin Butter

In de Galerij van de Tramtunnel is een nieuwe tentoonstelling geopend met de titel 'Laakse Portretten'. Maar liefst zestig inwoners van Laak zijn met foto en een quote over hun wijk te zien in deze tentoonstellingsruimte van het Haags Gemeentearchief.

Wethouder Robert van Asten van cultuur en erfgoed opende de tentoonstelling samen met Lawrence Eghosa, de stadsdeeldirecteur van Laak en met gemeentearchivaris Ellen van der Waerden.

Ook op de panelen in het Atrium van het stadhuis aan het Spui zijn foto's over Laak te zien. Daar staat de ontwikkeling van de verschillende wijken van stadsdeel Laak centraal.

Tekst gaat door onder foto.

Ander stadsdeel

De exposities maken deel uit van het project 'Haags DNA - Laak Toen en Nu', waarmee het Haags Gemeentearchief zoveel mogelijk recente geschiedenis probeert op te halen bij bewoners. Later dit jaar is een ander stadsdeel in Den Haag aan de beurt.